“16 днів проти насильства”: команда Простору підготувала тренінг для студентів

Команда Простору зустрілась зі студентами Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту, щоб обговорити проблеми домашнього насильства у суспільстві та алгоритм дій у ситуаціях, коли став свідком чи жертвою такої ситуації. Зустріч присвячена тренінгу «Суспільство без насильства» в межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Наші фахівці «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO зосередили увагу на понятті та проблемі домашнього насильства, познайомилися з його видами та удіями під час таких ситуацій. Обговорили проблеми батьківсько-дитячих стосунків та наслідки своїх дій для оточуючих.

Спеціалісти Простору працюють з дітьми та молоддю, як у Сумах так і на виїздах у громадах Сумщини. Дитячий центр Карітас Суми – це безпечний та дружній простір для дітей ВПО й місцевого населення з критеріями вразливості.

«Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства в Україні:
Дитячий психолог Простору:
099 333 73 90, адреса: вул.Героїв Небесно Сотні, 3.