Цього тижня, для людей Золотого віку, була організована зустріч з вчителем біології Сумського закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів №15, Горєлою Тетяною Миколаївною, де було презентовано та обговорено низку питань пов’язаних з мікрогріном. А саме, було презентовано, що саме мікрозелень(мікрогрін) собою являє; яка користь від неї та як вирощувати вдома. Наші члени клубу Золотого віку змогли продегустувати молоді паростки і відрізнити їх по смаковим якостям.
Також наш клуб долучився до перегляду фільму Іоан ХХІІІ Папа Миру. Чекаємо з нетерпінням наших наступних зустрічей!
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230317_094759-1-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230317_095007-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230317_094825-769x1024.jpg)