ЗУСТРІЧ ПАРТНЕРІВ КАРІТАС УКРАЇНИ

25-28 липня 2023 року представники Карітас Суми на чолі з директором о.Аристархом взяли участь у робочій зустрічі локальних директорів Карітасу України, міжнародних партнерів, представників Національного офісу. До зустрічі долучилися президентка Карітасу України Тетяна Ставнича; Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук; віцепрем’єр-міністр України – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук; генеральний секретар Caritas Internationalis Алістер Даттон; заступник голови Офісу УКГС ООН в Україні Джеймс Везерілл; директори локальних Карітасів та їх команди.

Під час зустрічі локальних Карітасів України, міжнародних партнерів, представників Національного офісу було опрацьовано стратегію майбутньої роботи; розширення та синергію діяльності Уряду, Церкви, донорів та Карітасу в питанні реагування на потреби в Україні; визначено виклики та здобутки роботи на місцях.

В рамках події відбулася Marketрlace сесія мережі Карітас України, де осередки мережі Карітасу України мали змогу детальніше розповісти про свою діяльність та представити свою роботу міжнародним партнерам. Зокрема, команда Карітас Суми продемонструвала свою роботу та плани на майбутнє щодо розширення форм та форматів роботи з бенефіціарами; стратегії розвитку «Простору дружнього до дитини», Кризового центру, Клубу 65+ та ін. За результатами зустрічі підтверджено підтримку нового проекту від Caritas France.

#caritassumy #карітассуми #ECHO

, ,