Збереження біорізноманіття життя: виклики та можливості сучасності.🌿🌍!

У цьому сезоні ми не лише досліджуємо природу, але й вчимося її охороняти. Ми провели цікаві спостереження за шкідниками 🦗🪰та вивчили проблему поширення інвазійних видів. Наші учасники дізналися, як важливо зберігати біорізноманіття для майбутніх поколінь.🌐
Крім того, наші заходи – це завжди час для активного відпочинку! Ми проводимо рухливі ігри та 🎵музичні руханки 🎵з аніматорами🎊, щоб кожна хвилина у наших канікулах була наповнена радістю та енергією.
А ще ми працюємо над психологічним розвитком: проводимо групові консультації з батьками та заняття з елементами тренінгу, щоб кожен зміг краще розуміти себе і оточуючий світ.
Літо з Карітас Суми — це час неймовірних вражень, нових знань і незабутніх спогадів! 🌳🌼

🖊Записатися до фахівців Мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.