У дитячому центрі «Простір дружній до дитини» Карітас Суми #ECHO сьогодні була насичена програма для дітей 5-9 класів. А саме заняття зі створення історій методом сторітелінгу та майстер-клас із виготовлення фігурної коробочки для цукерок із картону!
Сторітелінг (storytelling) – це мистецтво розповідати історії з метою навчання, керування шляхом донесення змісту повідомлення за допомогою спеціальної методики.
Користь заняття:
1. Навчаєшся створювати власні сюжети та героїв;
2. Розвиток дитячої фантазії та творчого мислення;
3. Висловлюєш власне бачення історії;
4. Перенесення негативних переживань у сюжет з позитивною
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/352797098_181771581535076_5060837089844971583_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/353454476_181771371535097_8536080371160337252_n-1024x769.jpg)