Захоплюючі вихідні: англійська мова, майстер-класи, підлітковий клуб “Довіра” та година морально-духовного спрямування.

Ці вихідні в Просторі дружньому до дитини БФ Карітас Суми були дуже насиченими на події, зокрема, проведений майстер-клас «Акваріум» з виготовлення поробок. Великий захват у дітей викликала можливість створити унікально-фантастичні образи акваріумного світу.

Під час ознайомчої зустрічі в підлітковому клубі «Довіра» діти знайомилися один з одним, в ігровій формі знаходили спільні риси зовнішнього та внутрішнього світу кожної дитини. Разом напрацьовували правила безпечної взаємодії. За допомогою вправи «Мозковий штурм» формували розуміння поняття булінгу. У спільному, безпечному та вільному просторі дарували рефлексію, ділилися враженнями від знайомства та спілкування.

На годині морально-духовного спрямування діти з’ясували, що людина – найкраще та найдосконаліше творіння Боже, створена за його Образом і Подобою. Дітям доведена цінність людського життя аби допомогти їм зрозуміти, що людина є унікальним створінням, в якому гармонійно поєднано духовне і тілесне

Було проведено інтерактивний урок англійської мови з теми “Моя родина”, на якому діти ознайомилися з новою тематичною лексикою, повторили граматику та долучилися до проєкту “Диво овоч”.

З нетерпінням чекаємо на наші наступні зустрічі!