До Дня Національної поліції України в дитячому центрі «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO організували розважально-виховний захід, де діти робили іграшку антистрес у формі Капітошка, саморобки «Атрибути поліцейського», а також долучилися до квест-гри «Поліція – наш захист». На захід завітала інспекторка сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції Яна Рашевська. Вона допомагала дітям з саморобками та відповідала на їх питання, а також подарувала наклейки Смайли світловідбивачі для безпеки дітей на дорозі. Вихованці Простору теж подарували інспектору поліції привітальний плакат, який самостійно намалювали.
Подібні заходи є дуже важливими для дітей:
– поглиблення знань про роботу поліцейських шляхом виготовлення саморобок;
– формування позитивного ставлення до професії поліцейського;
– навчитися підтримувати та допомагати одне одному;
– можливість дитині проявити творче бачення та бути залученим у процес кожного.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/355488151_185712077807693_8328601444337838820_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/353445925_185712044474363_5869876558498568608_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/352400283_185712001141034_7102514254188694141_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/355698668_185712071141027_1292484720900784629_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357484065_185712031141031_5349104710150656827_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357571954_185712061141028_7881159411344584139_n-1024x769.jpg)