ВИПУСКНИЙ У САДОЧКУ КАРІТАС СУМИ


Сьогодні закінчилося дводенне свято-випускний для вихованців першого набору садочка «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO, його відвідували наші найменші вихованці. За цей час вони дізналися багато нового, завели друзів, ходили у театр, познайомились з роботою поліцейських та кінологів. Старша група сумлінно готувалась до школи. Усі діти та їх батьки є ВПО, які наразі живуть у Сумах.

❤️ «Мені було дуже приємно познайомитися із такими чудовими та гарними дітками, та серйозними та відповідальними батьками. У нас все буде добре, бажаю Вам здоров’я, наснаги, терпіння та миру!» – звернулася до присутніх вихователь садочка Марина Борисова.

«Дякуємо за те, що довірили нам своїх дітей. Сьогодні приємно бачити усіх усміхненими та щасливими» – додає координатор «Простору дружнього до дитини»Катерина Пилипенко. Привітав вихованців садочка й очільник Карітас Суми о.Аристарх: «Я вітаю усіх! Дуже приємно бачити, що вам сподобався наш Простір. Будемо сподіватись на нові програми для дітей Карітасу з якими ми знову зможемо вам допомогти».

✅На урочистій частині кожен вихованець садочка отримав Сертифікат та маленький подарунок. Старша група підготувала віршики та пісню.

✅Також для діток організували насичений розважальний захід. Молодша група разом з батьками взяла участь у майстер-класі «Букет квітів з паперових долоньок», а старша група з батьками робила справжню свічку з лавандою, а потім ще й «Живу рамку». Але найбільша радість викликала руханка з бульбашками.

✅У Карітас Суми триває другий набір в садочок «Простір дружній до дитини» #ECHO на період з 04 вересня до 26 листопада 2023 року. Усі заняття безоплатні!

‼️ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВʼЯЗКОВА.

Запрошуємо дітей ВПО, так і місцевих жителів, АЛЕ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ОДИН З КРИТЕРІЇВ ВРАЗЛИВОСТІ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ ВІДПОВІДНИМ ДОКУМЕНТОМ.

РОЗКЛАД:

😀допитливі дошколярики(розвиток дошкільнят):

*3-4 роки – понеділок-середа з 09.00 до 13.00;

*5-6 років – вівторок, четвер, пʼятниця з 09.00 до 13.00);

😀розумники(допомога у навчанні у школі)

– 1 клас з 14.00 і до 16.00, щопонеділка;

– 2 клас з 14.00 до 16.00, щосереди.

‼️Кількість місць обмежена!

Заповнивши форму, Ви гарантуєте, що ознайомилися з розкладом та інформацією про заходи! Реєстраційна форма: https://docs.google.com/…/1RKgobHGdmnZVovcEjMi5…/edit…