Сьогоднішній день в Карітас Суми традиційно розпочався з уроків ангійської мови. Нова лексика, граматика у веселій та дружній атмосфері.
Також наші вчителі та фасилітатори провели майстер клас по створенню справжнього патріотичного браслету.
У вихідні дні нас завжди багато і часу для спілкування теж більше. Саме тому з моральної етики, за тему взято: ” Любов до ближніх”. Знайомились з мистецтвом декупажу, з гофрованого паперу виготовляли пухнасті піони. Невеличкий проміжок часу приділили настільним іграм. Так, в невимушеній атмосфері проминув сьогоднішній день.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-14-19-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-14-28-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-34-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-39-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-14-30-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-49-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-14-33-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-14-50-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-14-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-17-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-21-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_20-15-37-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230318_133825-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230318_151614-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230318_135306-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230318_155608-1024x769.jpg)