Цими вихідними відбулися традиційні, щотижневі заняття з англійської мови. На наших уроках ми пригадуємо та поглиблюємо наші знання. А для того, щоб більше зацікавити наших учнів у вивченні англійської мови, ми вчилися грі на гітарі та співати англомовні пісні.
Також, сьогодні наші дітлахи виготовляли декоративну поробку “ловець снів”. Після веселих занять у наших вихованців був смачний перекус з чаюванням, а потім жваві танці та ігри “Хто я” та Крокодил. Завершили заняття з обговорення теми: “Гордість і гординя”.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_093858-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_093733-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_103744-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_112622-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_111854-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_111245-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_111039-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_110454-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_105945-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_105815-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_105732-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_131309-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_152757-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_150701-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_134507-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230325_160439-1024x769.jpg)