Від станції до станції: активний початок літа

Позаду навчання, контрольні, години проведені у шкільних сховищах чи за монітором комп’ютера, планшета, телефона. Попереду канікули, відпочинок і теплі літні дні. В день захисту дітей, 1 червня, БФ “Карітас Суми” організував свтяковий квест для підлітків.

До активностей долучилася місцева дітвора та діти з родин ВПО. Учасники розділися на дві команди, назви для яких обрали відповідно до настрою. Одні приєдналися до гурту “Канікули”, інші – до “Літа”.
Кожна з команд отримала свою маршрутну карту і наввипередки мала кррокувати різноманітними станціями. Станція “Кмітлива” – діти мали розгадати зашифроване послання. На станції “Творчій” потрібно було швиденько освоїти мистецтво орігамі й зробити яскравого метелика. Завдання станції “Музчиної” – відгадати пісню за емоджі. А ще були станції “Спортивна”, “Емоційна”, “Весела” та “Сильна”.

Кожна з команд викладалася на повну, діти намагалися як найшвидше впоратися із завданнями. Перемогу в решті-решт здобув кожен. А як винагороду отримав – море вражень та смаколики.

Захід до вже позаду. А спогади продовжують зігрівати і наповнювати позитивними емоціями.