«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», — писав український поет Максим Рильський. Ці слова надзвичайно актуальні для кожного з нас, бо кожен українець повинен знати історію свого народу, видатних людей, якими пишається країна.
Напередодні Дня козацтва вихованці «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO відвідали безоплатну екскурсію «Від минулого до сьогодення» у Сумському обласному художньому музеї ім.Н.Онацького.
Мета заходу:
✅познайомити дітей з художніми творами видатних українських художників;
✅прищепити любов до рідного краю;
✅підвищити рівень національно-патріотичного виховання дітей;
✅ознайомити із витворами декоративно-ужиткового мистецтва.
📌Усі учасники екскурсії отримали солодощі від проєкту Emergency Appeal 2023 Карітас Суми #EmergencyAppeal23
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_13-45-28-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_13-45-28-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-18_13-45-31-1024x768.jpg)