🌈Веселкові канікули тривають!🌈

🌟 Наш насичений день літніх 🌈Веселкових канікул🌈 розпочався з цікавих занять у колі підтримки під керівництвом психолога, де кожен міг поділитися своїми думками та відчуттями.
🥗 Продовжили спілкування майстер-класом “Моя тарілка здорового харчування”, де вивчали корисні продукти та створювали смачні страви разом.

🤗 Потім настав час для веселощів і спілкування у грі “Обійми”, яка зробила наші стосунки ще ближчими та теплішими.

🎯 На майстер-класі “Моє майбутнє” розглядали свої мрії та цілі, створюючи план дій для досягнення успіху.

🎨 Завершили день нетрадиційним малюванням, відкриваючи нові аспекти свого творчого потенціалу.

Цей день був сповнений навчання, дружби та взаєморозуміння, які залишаться з нами назавжди! 💫

🖊Записатися до фахівців мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.