🌈 Веселкові канікули у Лебединській ТГ: День ментального здоров’я! 🌈

Цього тижня мобільна команда ПДД відкрила Веселкові канікули у Лебединській ТГ з Дня ментального здоров’я!
📚 Діти занурилися в цікавий та корисний світ емоцій, розпочавши день з читання книжки для Хібукі, глава 1 “Емоції в мені”. Також вони насолоджувалися створенням різнобарвних ✨ мильних бульбашок та виготовляли власні 💡 джерела світла та позитиву .
🎉 День завершився веселими іграми, конкурсами та 🎨 творчою активністю з модуліном, що додали ще більше радості та незабутніх вражень..
💫 Це був чудовий початок Веселкових канікул! Дякуємо всім учасникам за чудовий настрій. Слідкуйте за нами, попереду ще багато цікавого!

🖊Записатися до фахівців мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕓16.00. Пн.-Пт.

Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.