🌈Веселкові канікали в Лебединській ТГ: друга зміна🌈

“Моя унікальна історія в книжечці📚 “Веселкові канікули”, з таким меседжем діти малювали🎨 свої улюблені моменти з літніх пригод, де кожна сторінка цієї книжечки стала відображенням їхньої уяви та творчості.🖼
Веселі забави та командні ігри допомогли дітям виявити свої навички співпраці та комунікації🙌, а 📽перегляд мультфільму “Співай”, приніс усім багато позитивних емоцій та натхнення.
Під час майстер- класу “Моє майбутнє”, діти створювали свої власні проекти-колажі про свої мрії та бажання✨️. Це було дуже захоплююче та навчальне заняття, яке допомогло дітям подумати про свої цілі та плани на майбутнє.📖🖊
Наш день завершився індивідуальними консультаціями з дітьми, де вони мали можливість поділитися своїми думками, побажаннями та враженнями в приватному форматі.
Ми всі залишилися з незабутніми спогадами про цей чудовий день літніх канікул!

🖊Записатися до фахівців мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.