У парафіяльному благодійному фонді “Карітас Суми” продовжується видача гуманітарних наборів від Канадсько-Української Фундації


Допомога від Канадсько-Української Фундації спрямована для ВПО та людей, які живуть у зоні активних бойових дій.

Соціальна працівниця Жанна приїхала з Краснопілля, щоб отримати допомогу в Карітас Суми. Зараз на цій території відбуваються активні бойові дії. Людям звідти пропонували евакуюватися, багато хто виїхав — з двома сумками або з тим, що помістилося в руках, решта нажитого за життя залишилося позаду. Проте багато людей, кому немає куди тікати, залишаються в місті, яке регулярно обстрілюють російські військові.

“Доходи чи пенсія в людей мінімальні, в кого є паї, за них зараз не платять. Росіяни гепають куди попало, Більшість хат розвалені. Багато вбито просто мирних людей. То на городі, то у дворі. Страшно, не знаєш звідки і куди прилетить”, — розповідає жінка.

Жанна залишається в Краснопіллі допомагає тим людям, які не мають можливості про себе подбати — стареньким, самотнім людям та людям з інвалідністю. Завдяки соціальним працівникам і таким людям як Жанна, життя триває навіть в тих місцях, де вирує війна.

⚡️Ця допомога надається при підтримці Канадсько-Української фундації та у межах проєкту #FandH і #EmergencyAppeal23