У Карітас Суми триває видача харчових наборів Канадсько-Української фундації


Волонтери та соціальні працівники парафіяльного благодійного фонду “Карітас Суми” невпинно працюють для того, щоб допомагати мешканцям та ВПО з зони бойових дій.

Зараз триває видача харчових наборів Канадсько-Української фундації. Ми дуже вдячні фундації за співпрацю та допомогу громадам Сумської області, які цього дуже потребують.

До нас щодня звертаються люди, які були вимушені тікати від війни. Сьогодні ми поспілкувалися з Світланою Іванівною, яка перебралася з Білопілля до Сум, після початку повномасштабного вторгнення росії.

 

В Білопіллі у неї залишився будинок та господарство: кури і кролики. Жінка розповідає, що з господарством поки допомагають сусіди, а сама вона дуже мріє повернутися додому.

“Місто наше постійно обстрілюють. Наважитися на переїзд було дуже важко, але куди діватися, коли щодня чуєш вибухи і як над головою ракети свистять,” — розповідає жінка.

Ми у Карітасі Суми віримо, що допомагати і підтримувати тих, хто переживає складні часи, – це не просто важливо, але і є обов’язком. Разом ми можемо зробити світ кращим, допомагаючи людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.
#EmergencyAppeal23