У Карітас Суми продовжується видача харчових наборів від Канадсько-Української Фундації


У Карітас Суми продовжується видача гуманітарних наборів у тісній співпраці з Канадсько-Українською Фундацією. Ця допомога спрямована для ВПО та людей, які живуть у зоні активних бойових дій.

Сьогодні нам вдалося поспілкуватися з Валентиною, раніше вона мешкала в Білопіллі, а після початку війни переїхала в Суми. Білопілля регулярно обстрілюють і жінка просто не могла там знаходитися.

“Моя квартира ще ціла, а ось будинки двох моїх знайомих, що сьогодні теж прийшли в Карітас отримувати допомогу, розбомбили повністю. Людям просто не залишилось де жити та куди повернутися, коли війна врешті-решт закінчиться”, — бідкається жінка.

Валентина говорить, що наважитися на переїзд було важко, але тішиться тому, що переїхала не дуже далеко від дому. Адже з Білопілля виїхало багато людей в інші області України або навіть за кордон, яким доведеться облаштовувати своє життя фактично заново.

Головна мета благодійної організації “Карітас Суми” — соціальний супровід жителів громади, зокрема соціально незахищених категорій населення. Ми вдячні за допомогу у реалізації нашої мети Канадсько-Українській Фундації.

#EmergencyAppeal23