У Карітас Суми продовжується видача гуманітарних наборів від Канадсько-Української Фундації


Допомога від Карітас Суми та Канадсько-Української Фундації спрямована для ВПО та людей, які живуть у зоні активних бойових дій. Головна мета благодійного фонду — соціальний супровід жителів громади, зокрема соціально незахищених категорій населення. 

Любов Іллівна приїхала з чоловіком із Юнаківки для того, щоб отримати допомогу. Жінка розповіла, що нещодавно поховала сина, який добровольцем пішов в ЗСУ після початку повномасштабної війни.


“Він у мене пішов сам на війну ще коли було АТО. А коли почалося вторгнення 24-го лютого сказав мені: “мамо, ну хто, як не я?” І пішов. Коли загинув був на передовій, на Запорізькому напрямку. Переживала за нього сильно, хоча я й не знала, що він там, на нулі. Заступник Командира сказав, що загинув від численних уламкових поранень, для мене мій син — справжній герой України”, — зі сльозами згадує Любов Іллівна.

За словами жінки, на початку бойових дій, їх село окупанти не зачіпали, просто направляли через нього техніку. А обстрілювати їх почали відносно нещодавно. Зараз регулярно прилітає по селу. Людей в Юнаківці залишилось не багато, повиїжджали рятуючись від обстрілів. Любов Іллівна з чоловіком кидати домівку поки не планують, по сусідству живе її старенька мати, яку вони доглядають.