Діти з табору “Весна з Богом” мали можливість відвідати День відкритих дверей у Сумському міжрегіональному вищому професійному училищі. Наші вихованці познайомилися із такими професіями, як електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів та Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник та інші. Також, наші діти долучилися до майстер-класу по розмальовуванню Великодніх пряників та вироблення поробки із гіпсу. Було весело, корисно та пізнавально.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-07-15-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-07-21-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-07-34-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-07-49-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-11-26-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-11-30-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-09-03-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-09-42-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-09-56-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-10-23-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-10-43-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-11-04-1024x768.jpg)