Під час шкільних канікул у межах роботи дитячого табору «Весна з Богом» Карітас Суми була організована екскурсія до Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького – справжної скарбниці вітчизняного та зарубіжного образотворчого і декоративного мистецтва. У музеї зберігаються унікальні твори образотворчого мистецтва України, країн Західної Європи: Італії (ХVІ – кінця ХІХ ст.), Голландії та Фландрії (ХVІІ – ХІХ ст.), Франції (ХVІІ – початку ХХ ст.) та ін. Діє постійна експозиція декоративно-ужиткового мистецтва, до якої увійшли кращі світові зразки ХVІІ – початку ХХ ст.
Дякуючи керівництву та співробітникам музею, діти ВПО, ЗБД, СЖО змогли безкоштовно долучитися до споглядання шедеврів вітчизняного та зарубіжного мистецтва; отримали не тільки корисні знання, а й естетичну насолоду від мистецького заходу.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-04-03-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-04-15-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-04-26-2-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-04-37-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-04-47-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-04-58-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-05-08-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-05-12-2-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-05-15-2-1024x768.jpg)