Діти з таботу “Весна з Богом” від Карітасу Суми мали можливість потрапити на справжній показ мод в Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг. Наші вихованці перевтілилися у справжніх дизайнерів і створити власний ескіз сукні. Також було показано майстер клас з перевтілення у Гарі Потера, ляльку ЛОЛ, Уенздей та Східну красуню. Нашим дітям було показано майстерність проведення фотозйомки та відчути себе фотомоделями з улюбленими героями. Всі діти отримали купу задоволення та замислилися над своєю подальшою професією.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_09-13-23-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-1-1024x683.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-3-1024x683.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-8-683x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-24-683x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-32-683x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-36-683x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-40-683x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-41-683x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-47-1024x683.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-49-1024x683.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-56-1024x683.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Photo-64-1024x683.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_5699-791x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_5728-726x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_5688-1024x921.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_5675-623x1024.jpg)