СВЯТО-ВИПУСКНИЙ У ПРОСТОРІ ДЛЯ ПЕРШОГО НАБОРУ ВИХОВАНЦІВ


Сьогодні у «Просторі дружньому до дитини» Карітас Суми #ECHO маленьке свято-випускний «Освіти добру путь» для першого набору вихованців, які три місяці відвідували наші розважальні, пізнавальні та навчальні заняття. Присутній на заході очільник Карітас Суми о.Аристарх поділився з дітьми своєю мрією: «У нас це перший випуск, ми завжди прагнули до того, щоб в межах благодійного фонду Карітас Суми були програми для дітей. І ми дуже раді, що вже надаємо послуги для дітей у нашому Просторі, який тепер є нашою візитівкою. Я б дуже хотів, щоб наші вихованці здобули відповідну освіту та працювали пліч-о-пліч з нами, допомагали іншим».

Координатор дитячого центру Карітас Суми Катерина Пилипенко розповіла, що за час навчання, усі діти стали, як рідні: «Я дуже рада, що ми з вами працювали цей час, що ви до нас звернулися, що знайшли тут нових друзів та здобули знання». Тож сьогодні кожен з наших активних учасників отримав Сертифікат і солодкий подарунок. Каміла сказала, що Простір став для неї приємним відкриттям: «Мені дуже сподобалися майстер-класи, сторітелінг, дитячий психолог. Це все було нове для мене».

Ми дякуємо дітям та їх батькам за ваше добро, тепло та віддачу. Попереду у вас ще багато відкриттів та нових знань, бажаємо успіхів у всіх починаннях та навчанні! У Просторі ми відкрили новий набір дітей до садочка, на майстер-класи та інші заняття на наступний навчальний квартал(три місяці). Слідкуйте за нашими оголошеннями!