Сьогодні попередньо зареєстровані ВПО з такими категоріями вразливості: люди з інвалідністю(І та ІІ груп) та багатодітні сімʼї, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів в межах проєкту «Харчова та гігієнічна безпека, 2023» #FandH за підтримки Карітас Німеччина та Карітас Україна.
❗️Карітас Суми надаючи гуманітарну допомогу не тільки прагне задовольнити базові потреби людини, але ще виявити увагу та підтримку кожному бенефіціару на шляху до повернення та нормалізації щоденного життя.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/07_09_23_FH2_.jpeg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/07_09_23_FH2-.jpeg)