СПЕЦІАЛІСТИ ПРОСТОРУ У ГОСТЯХ У ШКОЛЯРІВ ВЕЛИКОБОБРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ, СУМСЬКОГО РАЙОНУ

«А можна вас обійняти?!» – це було побажання дівчинки із с.Великий Бобрик після розважально-пізнавального заходу виїзної команди «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми. Це була спільна робота дитячого психолога та соціального педагога Простору. Наш захід зібрав двадцять школярів Великобобрицького ліцею, Сумського району. Кожен виїзд  спеціалістів Простору – це завжди велике свято та радість для дітей.

«У мене троє дівчаток: старша Софія, їй 13 років, та близнята Мирослава і Вероніка, їм по 9 років. В такий час, такі заходи, дуже важливі, тому що діти не розважаються, вони навчаються вдома, у них не має спілкування. Це прекрасно, що є такі організації, що проводять такі заходи» – розповідає багатодітна мати Юлія Євгеніївна з с.Великий Бобрик.

На дітей очікувала весела руханка, командні змагання та ігри на швидкість, естафета, досліди, виготовлення патріотичної ляльки-мотанки, подарунки. Під час програми оголосили повітряну тривогу, веселощі продовжилися вже в укритті. Мета заходу – це емоційна допомога дітям, відволікання від теми війни, позитивні емоції та спілкування, подолання страхів, згуртованість, робота в команді.