✨️Сьомий виїзд для команди Інклюзивного простору Карітас Суми!

✨️Сьомий виїзд для команди Інклюзивного простору Карітас Суми ♦️психолог, ♦️логопед, ♦️фізіотерапевт, ♦️соціальний працівник) в Лебединську ТГ став знаковим – заговорили Міша, підліток, і Вітя, трейтьокласник (з будинку сімейного типу).

Міша, який навідріз відмовлявся взагалі спілкуватися будь з ким, і Вітя, який не вимовляв  слова, – стали комунікувати. Був створений багатоходовий шлях до дитячих сердець, які багато чого вже пережили в своєму житті❤️‍🩹. Михайлу, як дорослому, запропонували взяти на себе роль коуча і допомогти Віті навчитися говорити знову. Показали як розбивати слова на склади і промовляти їх окремо, а потім разом, коментувати кожну свою дію короткими фразами. Хлопець не тільки погодився, він опанував вправи, а потім став показувати меншому. І яке ж було здивування, коли в 7-й приїзд усі присутні почули від Віті під час гри в шахмати  з Мішею – чітке “король”, під час гри з одноклассником – “шашки”, граючи в настольну гру – “корова”. Піднесено розповідав: “я граю, я біжу, я стрибаю, я думаю”! Коуч був задоволений💯, бо учень старався з усіх сил і демонстрував прекрасні результати, а команда дорослих тішилася з того, що спільними зусиллями змогла не тільки досягнути поставленої мети, а й пізнати дитячий внутрішній світ, провівши щей профорієнтацію.

🖊Записатися  до фахівців Інклюзивного простору можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Інклюзивного простору  проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France  на базі БО “БФ “Карітас Суми”.