🌟 Робота мобільної команди Інклюзивного простору: виїзди та допомога там, де це потрібно! 🌟

Мобільна команда, що складається з логопедів, дифектологів, психологів та фізіотерапевта має не лише професійні навички, але й глибоке розуміння індивідуальних потреб кожного.

Що робить Мобільна команда Інклюзивного простору?

🖊📋Діагностика та оцінка:
проводиться комплексна діагностика і оцінка бенефіціарів, що дозволяє зрозуміти їх потреби і можливості для подальшого розвитку.

❤️‍🩹Індивідуальний супровід:
на основі отриманих даних команди розробляють індивідуальні програми супроводу, спрямовані на виправлення мовних, психологічних або розвиткових порушень.

🙌Консультації та підтримка сім’ї:
надаються консультації батькам щодо підтримки і навчання дітей, щоб забезпечити тривалий і стабільний прогрес.

🧏‍♂️Розвиток навичок соціально- побутового орієнтування:
забезпечує всебічний розвиток наших друзів та допомагає їм бути незалежними в самообслуговуванні.

🖇Головна мета виїздів мобільної команди – не лише зменшити географічні бар’єри для доступу до консультацій фахівців, але і створити умови для інклюзивного розвитку кожної особи, незалежно від її місця проживання.🌍
📍У Роменській та Тростянецькій ТГ послугами мобільної команди скористалися 30 дітей та 30 батьків, проведено 5 групових консультацій.

🖊Записатися  до фахівців Інклюзивного простору можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Інклюзивного простору  проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France  на базі БО “БФ “Карітас Суми”.