Шановні батьки!
«Простір дружній до дитини» Карітас Суми у межах проєкту #ECHO запрошуємо дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків на спільні заняття із соціальним педагогом. На вас очікує навчально-пізнавальна програма занять:
– соціально-побутове орієнтування;
– групові майстер-класи та художньо – продуктивна діяльність;
– сенсорний розвиток;
– ляльковий театр.
![✅](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/2705/32.png)
Наш фахівець підтримає та допоможе Вашій дитині у соціальній адаптації, знайомстві з новими друзями та отриманні нових знань.
![‼️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/203c_fe0f/32.png)
Кількість місць обмежена! Заняття проходитимуть у групах за віком та категорією інвалідності на безоплатній основі, за адресою: м. Суми, вул. Героїв Небесної Сотні, 3.
Реєстраційна форма: https://forms.gle/bL3d4BxDV14gqhz5A