✨Виїзна команда дитячого центру «Простір дружній до дитини» Карітас Суми #ECHO провела розважальний захід психологічного спрямування «Ми сильні, ми вільні!» для дітей вразливих категорій населення в смт Степанівна, Сумський район.
✅Захід сприяв розвитку комунікаційних навичок дітей та допоміг стабілізувати їх психоемоційний стан. Також діти долучилися до розважальної програми, а саме руханки, естафети, командних змагань. В межах заходу відбулися кілька майстер-класів. Дітям дуже сподобалась патріотична лялька-мотанка, яку вони зробили самостійно.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-30_12-57-48-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-30_12-57-46-2-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-30_12-57-44-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-30_12-57-46-1024x769.jpg)