Зайняття цього тижня були присвячені великикому християнському святу – свято Великодня. Тема уроку з англійської мови – Великдень. Учні познайомилися із основною лексикою з теми, мали можливість переглянути відео святкування у Великій Британії та України, і зробити порівняльний аналіз. Кожен учень презентував власні традиції святкування Великодня у власній родині. Учні долучилися до майстер класу декорування великоднього кошику. Уроки християнської етики були також присвячені темі Пасхи. Зважаючи на таку, на перший погляд, складну тему, дітлахи майже одразу занурились у дану тему, та наприкінці заняття з легкістю могли відповісти на запитання, що ж таке свято Пасхи Христової, Як і чому воскрес Христос, та як правильно святкувати Пасху. Грали в ігри і багато сміялися.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-09_19-33-00-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-09_19-33-18-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-09_19-33-29-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG20230408132311-1024x575.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG20230408130313-1024x575.jpg)