Банси (руханки), майстер-класи подобаются нашим маленьким відвідувачам. Усміхнені та щасливі дітки навчилися виготовляти китайську троянду, розвиваючи свою уяву та моторику рук.
На сьогоднішньому заняття з уроку морально-духовного спрямування, ми розглянули тему ” Що таке гординя?”. Також, повторили тему минулого заняття -” Щедрість і гостинність”. Банси під нові, українські пісні – це родзинка наших занять. Залишок часу було відведено на майстер-клас по виготовленню поробки ” Сакура”.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230322_134031-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230321_155726-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230321_160147-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230321_155708-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230321_142640-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230322_160433-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230322_154206-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230322_144941-769x1024.jpg)