Тиждень у «Просторі дружньому до дитини» Карітас Суми зазвичай виявився багатим та цікавим на події та різноманітні активності. Відбулися заходи морально-духовного спрямування «Я – людина», були обговорені питання Законів Божих і законів людських.
Відбулася низка майстер-класів. Зокрема, діти виготовляли білі лілеї, квіти сакури. Ознайомилися з мистецтвом оригамі. Не обійшлося і без веселих ігор, руханок та малювання. Ну і традиційно – французька мова на завершення.
У день народження видатного, українського художника і письменника Тараса Шевченка читали його твори та вивчали біографію.
Усі наші заходи проводяться в невимушеній атмосфері, що дозволяє дітям відчувати себе такими, якими вони є в повсякденному житті. Щасливі діти – щасливі батьки!
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230310_142429-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230310_132433-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230310_132237-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230309_150119-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230309_133428-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG20230308145725-1024x768.jpg)