Цей тиждень в «Просторі дружньому до дитини» Карітас Суми як завжди виявився багатим на події. З першим днем весни Простір відкрив свої обійми для дітей молодшого віку: для них була організована зустріч морально-духовного спрямування на тему морально добрих та морально недобрих вчинків.
Маленькі українці долучилися до добрих справ і намалювали захисникам і захисницям України малюнки аби підбадьорити їх. Також діти виготовляли листівки «Зустрічаємо весну», які стануть гарним вітальним подарунком для їхніх матусь, сестричок та бабусь.
В цікавій, інтерактивній формі були проведені заняття з французької та англійської мов. Сонячні посмішки, дружнє спілкування, веселі ігри, сяючі очі і бажання навчатися далі – це те, до чого ми прагнемо в нашій роботі. А майстер-клас із декорування свічок, веселі руханки та ігри лише об’єднали нашу команду. Сміх і дружня атмосфера – це те, чого так не вистачає усім нам у сьогоденні.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_104839-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_104857-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_111410-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_110346__01-769x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_111133-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_102518-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_101439-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_094459-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/13-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/12-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/10-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_145951-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_135230-1024x768.jpg)