Дякуючи підтримці БО «Патріарша Фундація «Мудра Справа» Карітас Суми надав продуктову допомогу волонтерам Середино-Будської громади, для потреб міської лікарні та хоспису. Середино-Будська громада – це та громада, яка безпосередньо знаходиться в зоні бойових дій і зазнає втрат та руйнувань від ворожих обстрілів. Тому, Карітас Суми уклав меморандум про співпрацю з Клінічною міською лакарнею м. Середина Буда.
Також, Карітас Суми завжди допомагає Зноб-Новгородській громаді, яка теж знаходиться з зоні бойових дій. Тому, ця громада також мала змогу отримати наші продуктові набори.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-da801e1ceaaca8fc6a1a4277d02bcf5ea38e2ae7780ec71142118d0a2a4e4ef2_be5e98c28dc0a905-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-20_15-25-09-337-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-20_15-25-09-172-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-20_15-25-09-297-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-9a98d778dc473ddec95d0de06353691f19355168726fee23c6eb3cc22c655137_f96c3752c25ecfef-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-5a15461b68a3dfef40889d7baff5d4e9a7374d907c24fbbf10ae393b8fee5c4f_7fd83104a3cc1f43-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-20_15-25-09-535-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-20_15-25-09-484-768x1024.jpg)