Про Карітас


Карітас України (лат. Caritas«Милосердна Любов») — благодійна організація Української греко-католицької церкви, яка надає допомогу потребуючим, незалежно від їх віровизнання, національності або соціального статусу.

Місія Карітасу України: Розвиток традицій християнської доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.

Мета діяльності: Розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Структура: Карітас України –  комплексна організація, яка об’єднує національні офіси в Києві та Львові та мережу регіональних (єпархіальних) організацій, розташованих в різних регіонах України.

Карітас України – член міжнародної конфедерації Caritas Internationalis та Карітасу Європа [Архівовано 10 вересня 2018 у Wayback Machine.][1].

На період з травня 2019 року по травень 2023 року Карітас України обраний членом Виконавчої Ради Карітасу Європи, а також членом представницької Ради Карітасу Інтернаціоналіс. Співробітники Карітасу входять до різних комітетів Карітасу Європи – це потужна мережа організацій Карітасу на європейському континенті. Наразі вона налічує 49 організацій, які діють у 46 європейських країнах.