Сьогодні до вихованців «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO завітала інспекторка сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції Яна Рашевська. Вона долучилася до майстер-класу і відповіла на усі питання дітей.
Учасник заняття Максим радо розповів їй свої плани, що він виросте й очолить районе управління поліції.
А в садочку інспекторка поговорила з дітками про безпеку руху на вулицях містах, а ще разом повторили дорожні знаки.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/348604257_180456408333260_7802239789275463865_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351167316_180456238333277_7170281396929546036_n-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/349198108_180456374999930_8314036891530026733_n-1024x579.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/352395171_180456391666595_2666790815585187270_n-1024x769.jpg)