Карітас Коломия – благодійна організація з 28-річною історією. Особливо активно їхня допомога почала поширюватися по різних локаціях з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Карітас Суми висловлює вдячність Карітас Коломия за надану гуманітарну допомогу для потреб ВПО, які проживають в нашій громаді. Зокрема, отримані 20 переносних газових обігрівачів були передані на громади для облаштування пунктів обігріву та опалення церков.
Тільки у єднанні зможемо подолати виклики та труднощі, повʼязані із війною. Разом – до Перемоги.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_14-42-35-3-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230217_160916-1024x769.jpg)