ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ «ПРОСТОРУ ДРУЖНЬОГО ДО ДИТИНИ» КАРІТАС СУМИ


Сьогодні команда «Простору дружнього до дитини»(далі ПДД) Карітас Суми #ECHO спільно з представником ювенальної превенції Сумського районного управління поліції, працівниками кінологічного центру, інспектором вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області, організували розважальну та пізнавальну програму для вихованців дитячого центру.

Почався захід з веселої руханки, далі діти знайомилися з фізичними властивостями предметів за допомогою дослідів, танцювали під популярні пісні, а ще робили патріотичні браслети.

Працівники поліції присвятили свою програму запобіганню травмування дітей від небезпечних вибухових предметів. Спеціаліст вибухотехнік продемонстрував приклади різних вибухових пристроїв, розповів про мінну небезпеку, яка може чатувати на кожному кроці та наголосив на діях, які допоможуть врятувати своє життя та здоров’я при виявленні вибухових предметів.

Малеча дуже зраділа, коли у ПДД з’явилися кінологи зі своїми чотирилапими напарниками, які продемонстрували пошук вибухонебезпечних пристроїв. А згодом діти з великим задоволенням гралися з собаками.  

Дитячий центр ПДД Карітас Суми створено, як безпечний простір для навчання і розвитку дітей, які постраждали від війни. Найголовніше, що такі заходи, як сьогодні, сприяють:

– зменшенню психоемоційної напруги у дітей;

– розвитку спритності, швидкості, чіткості рухів;

– подолання негативних емоцій і переживань;

– розвиток творчого потенціалу, фантазії.