Карітас Суми запрошує осіб досвідченого та активного віку (60+) в простір для людей “золотого віку”.
На Вас чекають нові знайомства, щотижневі заняття, майстер-класи, заходи морально-духовного спрямування, психологічний супровід та багато іншого. Перша зустріч відбудеться вже цієї пятниці (17 лютого 2023 р.) з 09:00 до 11:00 години за адресою: м. Суми, вул. Ярослава Мудрого 60/1 – БФ “Карітас Суми”.
Для участі просимо зареєструватися за телефоном +38 (050) 014-61-89. Чекаємо на Вас
Оголошується реєстрація в простір для людей “золотого віку”
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/e3a5eda854c3052aa297b06ae1790461-quality_75Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_740Xh_400.jpg)