☘️Логопед, дефектолог «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO провела індивідуальне нейро-логопедичні заняття з дитиною з особливими освітніми потребами для розвитку артикуляції, тактильного сприймання загальної моторики. Розвитку мовленнєвого дихання та відпрацювання дієслів.
✅ А потім попрацювала з дітками на груповому занятті. Застосувала методики розвитку дихання та артикуляційного апарату, дрібної моторики, ведення дієслів в мовлення.
НЕЙРО-ЛОГОПЕДИЧНІ ЗАНЯТТЯ У ПРОСТОРІ
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_09-22-54.jpg)