Навколишні небезпеки: захисти себе та світ!

🌿🚨 “Навколишні небезпеки: захисти себе та світ” 🚨🌿

Літні канікули – час для відпочинку 🏕та розваг, але також час, коли діти можуть стикнутися з різноманітними небезпеками. Саме тому ми провели ряд заходів за темами “Пірогенна небезпека” та “Токсична небезпека”, де діти дізналися про шляхи захисту від небезпек у навколишньому середовищі.

У рамках практичної роботи “Вплив небезпек на навколишнє середовище”🌏 діти змогли розглянути наслідки недбалого поводження з природою та вивчити способи їх уникнення.

А щоб позбутися страхів, ми провели майстер-клас “Ловець снів”, де діти змогли виявити та подолати свої страхи🙌.
Насичений день включав 🎵музичну руханку🎵, ігри, чаювання ☕️та групові консультації з батьками про способи ефективного спілкування з підлітками.

Приходьте разом із своїми дітьми, щоб разом вивчити, як захистити себе та навколишнє середовище від небезпек!

🖊Записатися до фахівців Мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.