НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ГУРТОК У ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ КАРІТАС СУМИ – ЦЕ ШАХИ


Якщо ви досі думаєте, що гра в шахи, це нудно і не цікаво, то ви сильно помиляєтесь, скажуть вам учасники гуртка з шахів у дитячому центрі «Простір дружній до дитини» Карітас Суми. І у нас завжди людно! Заняття проходить раз на тиждень у суботу на 14.00 для дітей ВПО та мешканців зони бойових дій Сумщини. Участь безоплатна. Шахи — одна з найпоширеніших інтелектуальних ігор у світі, що поєднує елементи мистецтва, науки та спорту.

У дітей добре розвивається:

–   просторова уява,

–   посидючість,

–   уміння візуалізувати,

–   планувати, прогнозувати,

–   стратегічно мислити.

«Гра в шахи — це  справжній тренажер для мозку. Щоб відвідувати гурток чи секцію, потрібно тільки бажання дітей та батьків. Вік у цьому випадку не є перешкодою, що швидше розпочати заняття, то більше шансів отримати хороші результати» – говорить викладач гуртка, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки та підприємництва місцевого університету, кандидат в майстри спорту з шахів В’ячеслав Пилипенко.

Шахи сприяють формуванню особистості у дітей, а також допомагають знайти нових друзів зі схожими інтересами. Шахи виховують у дітей працьовитість, волю до перемоги, вміння поставити конкретну мету і досягти її, контактність з іншими людьми. #ECHO