Наймиліший контент від найменших бенефіціарів Карітас Суми, які разом з батьками приходять за гарячим харчуванням проєкту «Харчова та гігієнічна безпека, 2023» #FandH за підтримки Карітас Німеччина та Карітас Україна.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-37-43-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-37-43-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-37-44-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-37-45-2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-37-46-1024x768.jpg)
Наймиліший контент від найменших бенефіціарів Карітас Суми, які разом з батьками приходять за гарячим харчуванням проєкту «Харчова та гігієнічна безпека, 2023» #FandH за підтримки Карітас Німеччина та Карітас Україна.