🌟 Мобільна команда Інклюзивного простору провела індивідуальні та групові консультації у Тростянецькій та Роменській територіальних громадах! 💬✨

Фахівці мобільної команди виявили актуальні проблеми психофізичного розвитку дітей. Корекційна робота була спрямована на виправлення небажаної та формування навчальної поведінки, активно залучали дітей до цікавих ігор та вправ, які спрямовувались на розвиток комунікативних навичок, вміння працювати в команді: формування взаємоповаги та взаємодопомоги. 🤝❤️

Особливу увагу ми приділили формуванню вмінь оцінювати свої сили та можливості. Це один з важливих кроків розвитку самосвідомості та впевненості у власних силах.

Фахівці провели консультації з батьками, обговорюючи їх запити щодо актуальних проблем виховання дітей. Взаємодія з батьками сприяла формуванню єдиної мети для досягнення бажаних результатів.

Записатися до фахівців мобільної команди Інклюзивного простору ви можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Інклюзивного простору проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.