У Карітас Суми стартував курс тренінгів для волонтерської мережі фонду. Наші добровольці, за покликом серця, допомагають у роботі благодійного фонду у місті Суми та Сумській області. На першій зустрічі, яка відбулася у Сумській обласній науковій бібліотеці, говорили про волонтерський менеджмент.
Фахівці Карітас Суми на чолі з о.Аристархом та учасники заходу обговорили важливість волонтерської діяльності, волонтерські програми, виклики у благодійній роботі, духовне відновлення.
Приділили багато уваги визначенню потреб суспільства, формуванню цілей та завдань, розвитку локального волонтерства. За результатами зустрічі учасники тренінгу обмінялись контактами та визначили напрями подальшої співпраці.
📌Співробітництво Карітас Суми з волонтерами області реалізується в межах проєкту «Ефективний захист та доступ» #ECHO та Emergency Appeal 2023 #EmergencyAppeal23.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2698-1024x768.jpeg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2691-1024x768.jpeg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2681-1024x768.jpeg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2677-1024x768.jpeg)