У дитячому центрі «Простір дружній до дитини» Карітас Суми #ECHO на чолі з о.Аристархом відбулась координаційна зустріч з представниками КУ «Інклюзвно-ресурсний центр номер 1» СМР. Дійшли згоди щодо співучасті у проектах з реабілітації дітей та сімей, психологічного супроводу. Предметом домовленостей стала спільна діяльність Карітас Суми та Інклюзивно-ресурсного центру у форматі підготовки та реалізації спільних заходів, проектів і програм.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-11_16-15-12-1024x766.jpg)