КЛУБ65+ КАРІТАС СУМИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Сьогодні учасники Клуб65+ Карітас Суми завітали у Сумську обласну універсальну наукову бібліотеку на зустріч присвячену міфам та легендам міста Суми. На захід також зібралися: історик, журналіст Володимир Пошва; оповідач, байкар, директор музею народних ремесел та побуту Слобожанщини Олександр Кисельов; викладач, історик, краєзнавець Валерій Власенко. На зустрічі презентували розповідь про історію виникнення сумської Альтанки; привидів та поховання Свято-Воскресенського кафедрального собору  у Сумах; містичну сумську піраміду-усипальницю розташовану на міському цвинтарі. Наш Клуб65+ відвідують ВПО та мешканці із зон бойових дій Сумщини, їм було дуже цікаво познайомитися з міфами та легендами Сум. Цього разу на захід зібралося понад 20 учасників нашого клубу за інтересами для людей старшого віку. Дякуємо за допомогу в організації заходу завідувачці відділу краєзнавства Сумської обласної бібліотеки Тетяну Голуб.