Клуб людей Золотого Віку Карітас Суми відвідали виставу “Пер Гюнт” у Сумському національному театрі ім. М. С. Щепкіна.

Вистава наштовхує на роздуми — що краще: “Бути собою” чи “Бути собою вдоволеним” і що ці поняття означають? Знайти себе чи загубити? Постійне розпуття життєвих шляхів, рішень, вчинків, які визначають твоє “Я”.

Зустрічі людей Золотого Віку — це можливість з користю для себе провести час у колі однодумців, взяти активну участь у культурно-просвітницьких заходах, розширити свої можливості для саморозвитку.
Чекаємо з нетерпінням наших наступних зустрічей!

Щиро дякуємо керівництву театру ім. М. С. Щепкіна за надані квитки для бенефіціарів і тісну співпрацю з “Парафіяльним благодійним фондом “Карітас Суми”.
#EmergencyAppeal23