КЛУБ 65+: МОЖЛИВІСТЬ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ТА ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ СТРЕСУ

У благодійному фонді Карітас Суми щоп’ятниці на 09.30 збираються вимушені переселенці та мешканці зони бойових дій Сумщини, яким 65 і більше років. Усі заходи для учасників безоплатні. Соціальні працівники фонду забезпечують для учасників Клубу 65+ цікаве та пізнавальне дозвілля:

–        перегляд фільмів та чай;

–        лекції з суспільно важливих тем;

–        екскурсії;

–        відвідування музеїв, театрів тощо;

–        психологічна допомога та юридична консультація за попереднім записом.

Клуб 65+ створено для того, щоб переміщенні особи могли соціалізуватися на новому місці проживання. Приємно, що наш Клуб 65+ обирають сімейні пари. Минулої п’ятниці учасники відвідали Ботанічний сад Сумського держаного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка. Працівники саду провели екскурсію дендрарієм та альпінарієм, де присутні побачили рідкісні дерева та куші, гірські рослини. Але найбільше учасникам клубу сподобався розарій, де зібрано понад 70 різних сортів троянд та відділ квітучих експозицій, лікарських та пряних рослин.

Карітас Суми запрошує до Клубу 65+ щоп’ятниці на 09.30 за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 60/1.

,