Карітас Суми в межах проєкту «Харчова та гігієнічна безпека для ВПО та місцевих жителів, які найбільше потребують, 2023» #FandH забезпечує гарячими обідами вразливі категорії ВПО.
Багатодітна мати Даніеля Володимирівна радіє готовій їжі, яку отримала на усю свою родину. Виховують з чоловіком трьох дітей: 8-річного Олександра, 6-річну Злату та 4-річну Мирославу.
Працювати не має можливості, бо дітки маленькі і потребують постійного догляду і уваги. Каже, що на харчі витрачає більшу частину сімейного бюджету. Тому дуже вдячна за гарячі обіди. А ще вона зацікавилась послугами «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми.
Гарячі обіди забезпечуються Карітас Суми у співпраці з кафе «Рідне місто» у м.Суми, вул. Нижньовоскресенська,19.
Обіди видаються тільки попередньо зареєстрованим бенефіціарам.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366729976_214921278220106_3237024007085058467_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366747135_214921081553459_1194544607261964705_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366744507_214921308220103_205079660167470683_n-1024x768.jpg)